ATATÜRK MAHALLESİ'NE YENİ SOLUK GELİYOR

Demet Kılıçkaya Aliağa'da kendini kanıtmış başarılı bir İş Kadını

aliaga yerel
ATATÜRK MAHALLESİ'NE YENİ SOLUK GELİYOR

ATATÜRK MAHALLESİ'NE YENİ SOLUK GELİYOR

Demet Kılıçkaya Aliağa'da kendini kanıtmış başarılı bir İş Kadını

Aliağa Atatürk Mahallesinde Muhtarlık yarışında Demet Kılıçkaya da var. Genç ve dinamik bir aday olan ve Aliağa içinde birçok projelerde gerek tanıtımcı gerek de uygulayıcı roller almış, Aliağa mahalle ve sokaklarına hiç de yabancı olmayan bir aday profili çizen Demet Kılıçkaya'yı bir de kendi sözleri ile dinleyelim:


-" Merhabalar ben Demet Kılıçkaya 1980 Kırıkkale doğumluyum. İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi mezunuyum 15 yıldır Aliağa'da Atatürk Mahallesi’nde ikamet etmekteyim.

Evli ve iki çocuk annesiyim, farklı iş alanlarında yöneticilik yaptım. İstek ve taleplerinizi çözüme ulaştırma konusunda deneyim ve tecrübe sahibiyim. Planlı azimli ve insan odaklı çalışmaları için de barındıran pek çok sosyal sorumluluk projelerinde Aliağa genelinde çalışmalar yaptım.

 Atatürk Mahallesi’ne hakimiyet noktasında yeterli donanıma sahip olduğumu düşündüğüm için mahallemin Muhtar adayı olmaya karar verdim. Bu düşüncemi destekleyen  ve hayata geçirmem konusunda  sizlerden yoğun bir onay almış olmak benim bu kararımı biraz daha netleştirdi.


Türkiye Cumhuriyetinin 100. Yılını ve yeni Yüzyılını yaşadığımız bu zaman diliminde her alanda gelişen ve güzelleşen Aliağa'mız var. Burada yaşayan mahalle sakinlerinin de beklentisini ve buna paralel olarak da muhtarlıklara bakış açısını değiştirmiş  olması beni umutlandırmaktadır.  

Bu nedenle” Bir Adım ileriye , dünden daha  iyiye” sloganı ile bu beklentileri karşılama  ve Atatürk mahallesini adına yakışır şekilde temsil etme noktasında yeterli olduğumu göstermek üzere sizlerin de teveccühleri ile bu göreve talibim"

GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 18.04.2024 09:31:15. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: ATATÜRK MAHALLESİ'NE YENİ SOLUK GELİYOR Son dakika Aliağa haberleri, Aliağa son dakika haber, Aliağa son dakika, son dakika Aliağa, Aliağa haber sayfamızda Aliağa haberleri okuyabilir, Aliağa son dakika haberleri ve güncel Aliağa gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.