ALTO'DAN DIŞ TİCARET UZMANLIĞI SERTİFİKA PROGRAMI

Aliağa Ticaret Odası, nitelikli dış ticaret personeli ihtiyacının karşılanması, mevcut dış ticaret çalışanlarının bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi amacıyla, işletmelerin dış ticaret bölümü çalışanları, üniversite mezunu gençlerin yanı sıra, ihracat alanında kariyer yapmak isteyenlere yönelik ‘Dış Ticaret Uzmanlığı Sertifika Programı' düzenliyor.

aliaga yerel
ALTO'DAN DIŞ TİCARET UZMANLIĞI SERTİFİKA PROGRAMI

Aliağa Ticaret Odası, nitelikli dış ticaret personeli ihtiyacının karşılanması, mevcut dış ticaret çalışanlarının bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi amacıyla, işletmelerin dış ticaret bölümü çalışanları, üniversite mezunu gençlerin yanı sıra, ihracat alanında kariyer yapmak isteyenlere yönelik ‘Dış Ticaret Uzmanlığı Sertifika Programı’ düzenliyor.

3-4-5-6 Ekim 2022 tarihlerinde Aliağa Ticaret Odası Eğitim Salonu’nda düzenlenecek ‘Dış Ticaret Uzmanlığı Sertifika Programında’; Uluslararası pazar araştırması ve hedef pazar seçimi, Hedef pazarlarda potansiyel alıcıların tespiti, Dış ticarette teslim şekilleri-INCOTERMS 2020, Dış ticarette ödeme şekilleri, İhracatta tahsilat risklerini minimize etme ve kullanılan evraklar ve Gümrük uygulamaları konularında eğitim verilecek.


Global Kariyer eğitmenlerinden Emel Altınbaş (Dış Ticaret Uzmanı), Barış Uyanık (Dış Ticaret Uzmanı-Gümrük Müşaviri) ve Emre Pelik (Dış Ticaret Uzmanı)’in vereceği eğitime katılım için son başvuru tarihi ise 26 Eylül 2022, Pazartesi. (Başvurular www.alto.org.tr web adresinden online olarak gerçekleşecek)

Dış Ticaret eğitimi ile ilgili değerlendirmede bulunan Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, “Çeşitli programlar ve kişisel gelişim noktasında iş yaşamındaki gelişmeleri gerek üyelerimize gerekse de ilçemizdeki vatandaşlarımıza eğitimler düzenleyerek aktarmaya gayret gösteriyoruz. Düzenleyeceğimiz Dış Ticaret Uzmanlığı Sertifika Programı ile Aliağa çevresinde işletme sahibi ve yöneticilerinin ihracat bilincini geliştirmek, dış ticarette yaşanan gelişmeleri aktarmak, işletmelerin ihracat sürecinde yaşadıkları sorunların çözümüne yardımcı olmak ve ihracatçı ara elemanların yetişmesine katkı sağlayarak bölgesel istihdamı artırmayı amaçlıyoruz” dedi.

GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.09.2022 19:40:13. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: ALTO'DAN DIŞ TİCARET UZMANLIĞI SERTİFİKA PROGRAMI Son dakika Aliağa haberleri, Aliağa son dakika haber, Aliağa son dakika, son dakika Aliağa, Aliağa haber sayfamızda Aliağa haberleri okuyabilir, Aliağa son dakika haberleri ve güncel Aliağa gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.