ALİAĞA'DA ENGELLİLERİN DENİZ KEYFİ

Aliağa Engelliler ve Rehabilitasyon Derneği ile ALDER'İN birlikte organize ettiği organizasyonda Dernek üyeleri doyasıya eğlenerek denizin keyfini çıkardılar. Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Musa Pala yapılan etkinlik için şu açıklamayı yaptı

aliaga yerel
ALİAĞA'DA ENGELLİLERİN DENİZ KEYFİ

Aliağa Engelliler ve Rehabilitasyon Derneği ile ALDER'İN birlikte organize ettiği organizasyonda Dernek üyeleri doyasıya eğlenerek denizin keyfini çıkardılar.


Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Musa Pala yapılan etkinlik için şu açıklamayı yaptı 

Aliağa Engelliler Rehabilitasyon Derneği ve Aliağa amatör balıkçılar ve deniz sporları  Derneği ile tekne turu düzenledik. 3 tekne ile çıkılan turda öğrencilerimiz ve aileleri Aliağa yı denizden gezme ve görme fırsatı buldular. Tekne turu boyunca şarkılar ve oyun havaları ile öğrencilerimiz eğlendiler.


Bu organizyonda emeği geçen başta Alder başkanı sayın Naci Biçer'e tekmelerin ile bizi gezdiren kaptanlara çok teşekkür ediyoruz.

GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.09.2022 18:50:34. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: ALİAĞA'DA ENGELLİLERİN DENİZ KEYFİ Son dakika Aliağa haberleri, Aliağa son dakika haber, Aliağa son dakika, son dakika Aliağa, Aliağa haber sayfamızda Aliağa haberleri okuyabilir, Aliağa son dakika haberleri ve güncel Aliağa gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.