Karabağlar'da herkes eşit şartlarda yaşam sürecek

Yaş almış vatandaşlarımıza sosyal tesisler kuracağız

karabaglar siyaset
Karabağlar'da herkes eşit şartlarda yaşam sürecek

Karabağlar’da herkes eşit şartlarda yaşam sürecek

Yaş almış vatandaşlarımıza sosyal tesisler kuracağız

Yaş almış vatandaşlarımızın sosyal alanlarda vakit geçirecek

AK Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Mehmet Sadık Tunç çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Zincirlikuyu ve Poligon Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan, esnafları ziyaret eden Tunç, Öz AK Saraylılar Derneği’nde Karabağlar’da yaşayan Aksaraylı vatandaşlarla buluştu. Karabağlar’da herkese eşit sosyal hizmet verileceğini vurgulayan Tunç, “58 mahallemizde yaşayan tüm hemşerilerimizin eşit şartları hakkettiğine inanıyoruz. Bizim hedefimiz ilçelimizde, kirlenmeyen sağlıklı bir çevre, istihdam olanağı, güvenli konutlar, sağlıkta öncülük, spor alanları ve sosyal donatı alanlarını artırmak. Kısacası Karabağlar’ı İzmir’in en yaşanılır ilçesi yapmak” dedi.


 Yaş almış büyüklerimize sosyal tesisler kuracağız

Kimsenin görmezden gelinmediği, herkesin yaşam hak ve özgürlüklerinin değerli olduğu ve sosyal belediyeciliğin tüm imkânlarının kullanılacağı bir Karabağlar planladıklarını belirten Tunç, “Yaş almış büyüklerimizin evde yalnız kalmalarını arzu etmiyoruz. Belediyeye ait şehirden bir nebze uzak kolay erişilebilir sosyal tesisler kuracağız. Bu tesislerde yaş almış büyüklerimize sıcak ikram edeceğiz, kişisel bakımları ile ilgili ihtiyaçlarını gidereceğiz, hastanelere gitmeleri gerekiyorsa hastanelere gitmeleri için destek sağlayacağız. Büyüklerimizin akranları ile bir araya getireceğiz. Belediyenin imkanları ile evlerinden alıp evlerine geri bırakacağız. Sosyalleşmeler için elimizden gelen tüm desteği vereceğiz” diye konuştu. 


GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 18.04.2024 09:29:50. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: Karabağlar'da herkes eşit şartlarda yaşam sürecek Son dakika Karabağlar haberleri, Karabağlar son dakika haber, Karabağlar son dakika, son dakika Karabağlar, Karabağlar haber sayfamızda Karabağlar haberleri okuyabilir, Karabağlar son dakika haberleri ve güncel Karabağlar gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.