İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI HASTANEYİ HATIRLATTI

ilçe Başkanı Yavuz Adar Selçuk Hastanesinin ihale haberleri sonrasında İlçe yaşayanlarına seslendi.

aliaga siyaset
İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI HASTANEYİ HATIRLATTI

İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI HASTANEYİ HATIRLATTI

ilçe Başkanı Yavuz Adar Selçuk Hastanesinin ihale haberleri sonrasında İlçe yaşayanlarına seslendi.

Yavuz Adar yaptığı açıklamada Aliağa Devlet Hastanesi ve TOKİ'den bahsederek Ak Parti Milletvekilleri konu ile ilgilenmeye çağırdı. Adar'ın yapmış olduğu açıklamada şu cümleler yer aldı.

-"Kıymetli Aliağa'lı hemşerilerim, sevgili dostlar; bugün Aliağa'mızın en büyük sorunlarından biri olan hastane sorununa dikkatinizi çekmek isterim.

 Aliağa devlet hastanesi Selçuk devlet hastanesinden daha önce planlanmış yeri ve yatak sayısı da daha önce belli olmuştu. Fakat bir takım kişiler nedense bu projeyi engellediler. Selçuk ilçemizden örnek vererek, İzmir bölgesinde bir çok ilçede yeni hastaneler yapılacağını ve yapıldığını duyunca nüfusu 200 Bini aşkın Aliağa'mızda hala tam teşekküllü bir hastanemizin olmayışının, hem kendi adıma hem de Aliağa'lı hemşerilerim adına derin üzüntüsünü duyuyorum. 

İlçemizde yapımı süren mesleki hastalıklar hastanesi ve yanık ünitesinin ne zaman biteceği bilinmezken, Aliağa halkı bu hastanelerden nasıl faydalanır tam bir muamma... Bu sebeple bir an önce 150 yataklı hastanenin Aliağa'mıza konumlandırılması gerekiyor. Sanayi kenti olan ilçemiz; üretim tesislerine, Uluslararası nakliye yollarına ve maden tesislerine yakın olması ayrıca deprem bölgesinde yer alması sebebiyle oluşabilecek her türlü kimyasal, biyolojik, radyoaktif tehlikelere karşı çok acil tam teşekküllü bir hastaneye ihtiyaç duyuyor. AKP’li İzmir milletvekili Selçuk devlet hastanesinin müjdesini veriyorken, bizim bölgemizin AKP'li vekilleri sessizliğini koruyor! Buradan soruyorum Sayın Hamza Dağ nerelerdesiniz? sporcu Alpay ya sen neredesin?

Velhasıl sevgili hemşerilerim söylemek istediğim AKP iktidarı boyunca bir türlü tam hizmet alamadı. En son durdurulan Aliağa TOKİ projesinde de gördük ki Aliağa halkı AKP iktidarı tarafından hala cezalandırılıyor."


GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.09.2022 18:05:06. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI HASTANEYİ HATIRLATTI Son dakika Aliağa haberleri, Aliağa son dakika haber, Aliağa son dakika, son dakika Aliağa, Aliağa haber sayfamızda Aliağa haberleri okuyabilir, Aliağa son dakika haberleri ve güncel Aliağa gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.