HÜDA PAR ALİAĞA, ŞAKRAN'DA ESNAF ZİYARETİNDE BULUNDU

HÜDA PAR Aliağa ilçe başkanlığı periyodik olarak esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Sıradaki ziyaretin adresi "ŞAKRAN”

aliaga siyaset
HÜDA PAR ALİAĞA, ŞAKRAN'DA ESNAF ZİYARETİNDE BULUNDU

HÜDA PAR ALİAĞA, ŞAKRAN'DA ESNAF ZİYARETİNDE BULUNDU

HÜDA PAR Aliağa ilçe başkanlığı periyodik olarak esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Sıradaki ziyaretin adresi “ŞAKRAN”

HÜDA PAR Aliağa İlçe başkanı İslam Aslan eşliğinde Şakran ‘da esnaf ziyareti yapılırken, esnafın ilgisi gözden kaçmadı. 


Konuyla alakalı İlçe başkanı İslam Aslan “Esnaf ziyaretlerimize Şakran ‘da Namık Kemal caddesindeki esnafları ziyaret ederek devam ettik. Hem tanışmak, hem esnafımızla diyaloglarımızı geliştirmek ve güçlendirmek, diğer taraftan dertlerine ortak olmak için geziyoruz” diyerek şunları ifade etti


“Esnafımız, girdi maliyetlerinin yüksek olmasından yakınıyor. Çiftçilerimiz yetiştirdiği ürünlerin kendilerini kurtarmadığını dile getirerek gübre fiyatlarının yüksek olmasından kaynaklı çabalarının boşa gittiğinden şikâyetçi. Bunlarla birlikte, elektrik faturalarının yüksek gelmesi ve zamların önüne geçilememesi diğer büyük sorunken esnaf, devletin buna acilen bir çözüm bulması gerektiğini söylüyor.


Başkan Aslan devamla “Partisinin çözüm önerilerini anlatarak, kapitalist ekonomik düzenin halkımızı canından bezdirdiğini, derhal terkedilmesi ve vatandaşlarımızın faiz lobilerine ezdirilmemesi gerektiğini vurgulayarak sözlerini şöyle sonlandırdı.

“Aliağa'da sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayana kadar büyük bir aşk ve heyecanla, tüm teşkilatımız ve mahalle temsilcilerimiz ile birlikte daima çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Son olarak Şakran esnafımıza, sıcak ve cana yakın karşılamalarından dolayı teşekkür ederim.

GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 06.02.2023 03:10:57. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: HÜDA PAR ALİAĞA, ŞAKRAN'DA ESNAF ZİYARETİNDE BULUNDU Son dakika Aliağa haberleri, Aliağa son dakika haber, Aliağa son dakika, son dakika Aliağa, Aliağa haber sayfamızda Aliağa haberleri okuyabilir, Aliağa son dakika haberleri ve güncel Aliağa gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.