GENEL BAŞKAN YARDIMCISI BERGAMA'DA BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDU

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Candan Karlıtekin Bergama İlçesinde çeşitli STK ve Üretim tesislerine ziyaretler yaptı.

bergama siyaset
GENEL BAŞKAN YARDIMCISI BERGAMA'DA BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDU

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI BERGAMA'DA BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDU

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Candan Karlıtekin Bergama İlçesinde çeşitli STK ve üretim tesislerine ziyaretler yaptı.

Kalabalık bir partili heyeti ile gerçekleşen ziyaretler hakkında DEVA Partisi İlçe Başkanı Melih Sağlambaşoğlu basına şu ana başlıklarla açıklamalarda bulundu:

-" Dün Bergama da DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sn. Candan Karlıtekin, İl Başkanımız Sn. Seda Kaya Ösen , İl Başkan Yardımcılarımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile Karşıyaka, Dikili İlçe Başkanlarımız ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile  Büyükşehir ve Bergama Belediye Meclisi Üyemiz Nezih Özuyar dan oluşan kalabalık bir heyetle Ticaret Odamızı, Ziraat Odamızı ziyaret ettik.


-Çınarlı kahvemizde bir Kahve molası vererek, Bergamalı hemşerilerimizle buluştuk. Sonrasında BERTA  Zeytincilik Kooperatifini, Bir Besi ve Süt Büyükbaş Hayvancılık Tesisimiz ile Ayaskent'te bir Salça Fabrikamızı ziyaret ettik. Sonrasında  BOZKÖY Mahallemizde mahalle sakinleri ve Çevre Mahalle Muhtarlarımızla bir çay sohbeti ile günü tamamladık.


-Ekonomisi büyük ölçüde Tarıma dayalı İlçemizde Pamuk, Zeytin, Mısır, Domates, tabii ki Zeytin ve  Büyükbaş ile Küçükbaş Hayvancılık ,Tarımsal Sulama Problemleri, Tarımsal girdi ve maliyetler, Tarımın Genel Sorunlarını Ziraat Odası Başkanımız Sn. Nuri Taşkıranoğulları ve Değerli Tarım Endüstrisinde çalışan işadamlarımız ve Çiftçilerimizle konuştuk. yerinde gördük.


-Sektörel Anlamda gelişmeleri ve Bakırçay ı Ticaret Odası Başkanımız Sn. Fikret Ürper den dinledik.


-Genel Başkan Yardımcımız Sn Candan Karlıtekin'e  hazırladığımız Tarım ve Ekonomi Eylem Planlarımızın Genel Perspektiflerini  Bölgesel Anlamda yerinde görerek detaylandırmak üzere Bakırçay'ı anlattık "dedi.


GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.09.2022 18:08:27. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: GENEL BAŞKAN YARDIMCISI BERGAMA'DA BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDU Son dakika Bergama haberleri, Bergama son dakika haber, Bergama son dakika, son dakika Bergama, Bergama haber sayfamızda Bergama haberleri okuyabilir, Bergama son dakika haberleri ve güncel Bergama gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.