CHP ALİAĞA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÇAĞATAY GÜÇ AÇIKLAMA YAPTI

CHP İlçe binası önünde CHP Yönetimi ile birlikte partililere seslenen Çağatay Güç 31 Mart yerel seçimlerini değerlendirdi. Çağatay Güç'ün basın açıklamasında şu cümleleri kullandı;

aliaga siyaset
CHP ALİAĞA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÇAĞATAY GÜÇ AÇIKLAMA YAPTI

CHP ALİAĞA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÇAĞATAY GÜÇ BU GÜN AÇIKLAMA YAPTI

CHP İlçe binası önünde CHP Yönetimi ile birlikte partililere seslenen Çağatay Güç 31 Mart yerel seçimlerini değerlendirdi. Çağatay Güç'ün basın açıklamasında şu cümleleri kullandı;


-" DEĞERLİ ALİAĞALILAR,

SEÇİM GÜNÜ İLÇE YÖNETİCİLERİMİZ GÖREVLİLERİMİZLE BİRLİKTE SANDIK SONUÇLARINI TİTİZLİKLE İNCELEDİK. SANDIKLARA İTİRAZLARIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK ANCAK SEÇİM ŞU ANKİ TABLODA BİZİM OY ORANIMIZ %44,38 , RAKİBİMİZİN OY ORANI %46,72 OLARAK SONUÇLANMIŞ GİBİ DURUYOR.

SEÇİM SONUÇLARI HER NE KADAR MEYDANLARDA BİR ZAFER OLARAK KUTLANMIŞ OLSA DA YÜZLERCE ARKADAŞLARIMIZIN EMEKLERİYLE SOKAK SOKAK, KAPI KAPI DOLAŞARAK YAPTIĞIMIZ SİYASET HALKIMIZDA YANKI BULMUŞTUR. 

ÇOK GÜÇLÜ, YIKILMAZ DENEN KALEDE 2 AY GİBİ KISA BİR SÜREDE, KENTİN SORUNLARINI VE TOPLUMUN TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA ALİAĞA’MIZDA YEPYENİ, HALKA DÖNÜK BAKIŞ AÇISIYLA TÜM TOPLUMUN ÖZLEM DUYDUĞU SİYASETİ İNSAN AYIRT ETMEDEN GERÇEKLEŞTİRMİŞ OLMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ.

BUNDAN SONRAKİ SÜREÇTE DE HALKIMIZI ASLA YALNIZ BIRAKMADAN, KENTİMİZE HİZMET ETMEYE, YANLIŞA YANLIŞ DEMEYE, YOKSULUN GARİBANIN YANINDA OLMAYA, ÇOCUKLARIMIZ İÇİN ÇALIŞAMAYA, GENÇLER İÇİN ÜRETMEYE, KADINLARIMIZIN GURURLA YANLARINDA YÜRÜMEYE, YAŞLILARIMIZIN EVLATLARI OLMAYA, TÜM KESİMLER İÇİN EŞİTLİKÇİ BİR ANLAYIŞ İLE SİYASET YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

KENTİMİZİN PARSEL PARSEL SATILMASINA İZİN VERMEYECEĞİMİZİ, BUNUN İÇİN MÜCADELEMİZİ HALKIMIZLA BERABER OMUZ OMUZA GERÇEKLEŞTİRECEĞİMİZİ,  KENTİMİZİN GELECEĞİNİ ASLA VE ASLA RANT ODAKLARINA BIRAKMAYACAĞIMIZI BURADAN İLAN  EDİYORUM. 

CHP BURADADIR VE DİMDİK AYAKTADIR!


DEĞERLİ HEMŞEHRİLERİM,

CUMHURİYETİMİZİN İKİNCİ YÜZYILINDA GENEL BAŞKANIMIZ ÖZGÜR ÖZEL İLE BİRLİKTE PARTİMİZDEN BAŞLAYARAK TÜM ÜLKEMİZE YAYILAN DEĞİŞİM RÜZGARLARIYLA UMUTLARIMIZ YEŞERDİ. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE DÜŞÜNCE ARKADAŞLARININ ÖNDERLİĞİNDE KURULAN CUMHURİYET HALK PARTİSİ İLE İLK YÜZYILIMIZDA OLDUĞU GİBİ İKİNCİ YÜZYILIMIZDA DA KURULUŞ FELSEFESİNE UYGUN OLARAK BÜYÜK BİR SORUMLULUK BİLİNCİ İLE YURTTAŞLARIMIZI REFAHA KAVUŞTURACAK, ÜLKEMİZİ İÇİNDE BULUNDUĞU DURUMDAN ÇIKARTACAKTIR. 

HALKÇI VE DÜRÜST BELEDİYECİLİK TÜRKİYE’DE GALİP GELMİŞTİR. HİÇBİR KİŞİSEL BAŞARININ BU BÜYÜK BAŞARIDAN DAHA DEĞERLİ OLMADIĞININ BİLİNCİYLE, ALİAĞALI HEMŞEHRİLERİMİZİN PARTİMİZE VE BİZLERE OLAN GÜVENİNE HER ZAMAN SAHİP ÇIKACAĞIZ. HALKIMIZIN BİZE GÖSTERDİĞİ İLGİYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

TÜRKİYE ARTIK KİŞİSEL ÇIKARCI ZÜMRELERİN DEĞİL HALKÇI, HAKTAN YANA, EŞİTLİKÇİ, ADİL, HUZURLU BİR SİYASET ANLAYIŞI İÇİN TARAF OLMUŞTUR. TÜRKİYE ARTIK UMUT DOLU YILLARIN VE HUZURLU BİR TOPLUM YAPISININ EGEMEN OLDUĞU BİR ÜLKE OLMA YOLUNDA İLERLEYECEKTİR.

SEVGİLİ ALİAĞALILAR, SEÇİM SÜRESİNCE YANIMDA OLAN, DESTEKLERİNİ HİÇ ESİRGEMEYEN BAŞTA SEVGİLİ EŞİM VE BİRİCİK KIZIM OLMAK ÜZERE, SAYIN GENEL BAŞKANIMIZ ÖZGÜR ÖZEL’E, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN CEMİL TUGAY’A, BÖLGE MİLLETVEKİLLERİMİZE, İL VE İLÇE ÖRGÜTÜMÜZE, ÖZELLİKLE BÜYÜK FEDAKARLIK GÖSTEREN ALİAĞA KADIN KOLLARI VE GENÇLİK KOLLARIMIZA VE TÜM PARTİLİLERİMİZ İLE BİRLİKTE BANA OY VEREN, YADA VERMEYEN TÜM HEMŞEHRİLERİMİZE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM.

SİZLERLE BİRLİKTE YOL YÜRÜMEK BENİM İÇİN BİR ONUR. HALKIMIZ İÇİN ONURLU MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK.

SAYGILARIMLA."

GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 18.04.2024 11:02:10. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: CHP ALİAĞA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÇAĞATAY GÜÇ AÇIKLAMA YAPTI Son dakika Aliağa haberleri, Aliağa son dakika haber, Aliağa son dakika, son dakika Aliağa, Aliağa haber sayfamızda Aliağa haberleri okuyabilir, Aliağa son dakika haberleri ve güncel Aliağa gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.