BERGAMA BELEDİYESİ'NDE DEVİR TESLİM TÖRENİ; DR. TANJU ÇELİK MAZBATASINI ALDI

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri'nin karşılıklı saygıyla ve demokratik biçimde geçtiği Bergama'da Cumhuriyet Halk Partisi'nden Dr. Tanju Çelik başkanlık görevini teslim aldı.

bergama siyaset
BERGAMA BELEDİYESİ'NDE DEVİR TESLİM TÖRENİ; DR. TANJU ÇELİK MAZBATASINI ALDI

BERGAMA BELEDİYESİ’NDE DEVİR TESLİM TÖRENİ; DR. TANJU ÇELİK MAZBATASINI ALDI

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri’nin karşılıklı saygıyla ve demokratik biçimde geçtiği Bergama’da Cumhuriyet Halk Partisi’nden Dr. Tanju Çelik başkanlık görevini teslim aldı.

Kendisini destekleyen herkese teşekkür eden Dr. Tanju Çelik, önceki başkan Hakan Koştu’ya 5 yıldır verdiği hizmetlerden dolayı minnettar olduğunu söyledi. Nezaketi, icraatleri ve emeklerinden dolayı tebrik eden Çelik, çıtayı artırarak devam edeceklerini ifade etti.


Bergama Belediyesi’nde düzenlenen devir teslim töreninde konuşan eski Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu; “ 2019 yılından itibaren verdiğiniz destek ile 5 yıl boyunca hizmet verme imkanı verdiniz. Zeytinpark, TOKİ, Doğalgaz, Millet Bahçesi, Diş Hastanesi, Düğün Salonu, Hayvan Barınağı, Çevre Yolu, Park ve Çevre Düzenlemesiyle Bergamalı hemşerilerimizin refahını artırdık. Selinos Antik Kanal, Tabakhane ve Eski Çırçır Fabrikası ve diğer restorasyon projelerimizle tarihimize sahip çıktık. Serbest Bölge, Organize Sanayi Bölgesi ve Güneş Enerji Santrali ile geleceğimizi şekillendirdik. Bir Dünya Mirasını yarınlara taşıyacak olmanın sorumluluğuyla hareket ettik ve bugün bu kutlu görevi Sn. Dr. Tanju Çelik’e devrediyorum ve yeni görevinde başarılar diliyorum’’ dedi.

DR. TANJU ÇELİK; TÜM BERGAMA’NIN BELEDİYE BAŞKANIYIM


Belediye mührünü devraldıktan sonra konuşmasını yapan Dr. Tanju Çelik hep birlikte Bergama için çalışacaklarını belirtti. Dr. Tanju Çelik ‘’Demokratik, laik, sosyal ve hukuk devleti  içerisinde üzerimize düşen görevleri devletimiz ve milletimiz için ne gerekiyorsa yapacağız. Bu süreçte ve bundan sonra bize destek olan tüm hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bugünden itibaren tüm Bergama’nın belediye başkanıyım. Kişi ayrımı yapmaksızın her gün adaletle şehrimizi yönetmeye özen göstereceğim. Yarışın kaybedenin olmadığına inanıyorum. Demokratik bir şekilde yarıştık ve atlattık. Herkese başarılar diliyorum. Bergama kazandı’

GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 21.05.2024 10:26:10. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: BERGAMA BELEDİYESİ'NDE DEVİR TESLİM TÖRENİ; DR. TANJU ÇELİK MAZBATASINI ALDI Son dakika Bergama haberleri, Bergama son dakika haber, Bergama son dakika, son dakika Bergama, Bergama haber sayfamızda Bergama haberleri okuyabilir, Bergama son dakika haberleri ve güncel Bergama gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.