"Bakırçay Bölgesi Milletvekili Talebi Bildirisi" için 3 ilçede siyasi partiler ziyaret edildi.

BERTO YÖNETİMİ VE ODA BAŞKANLARI, BÖLGE MİLLETVEKİLİ TALEBİ İÇİN 3 İLÇEDE SİYASİ PARTİLERİ ZİYARET ETTİ

izmir siyaset

BERTO YÖNETİMİ VE ODA BAŞKANLARI, BÖLGE MİLLETVEKİLİ TALEBİ İÇİN 3 İLÇEDE SİYASİ PARTİLERİ ZİYARET ETTİ

Geçtiğimiz günlerde, Bergama Ticaret Odası Yönetimi, Bergama, Dikili, Kınık Oda Başkanları, Bergama Girişimci İş Adamları Derneği, Kınık Sanayici ve İş İnsanları Derneği ve Bergama, Dikili, Kınık, Poyracık ile Kozaklılar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Yönetimleri'nin bir araya gelerek imzaladıkları "Bakırçay Bölgesi Milletvekili Talebi Bildirisi" için 3 ilçede siyasi partiler ziyaret edildi.


Bir araya gelen oda başkanları, Adalet ve Kalkınma Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, İYİ Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi Bergama, Dikili ve Kınık ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.


İmzalanan bildiriyi parti ilçe başkanları ile paylaşan BERTO Başkanı Lütfi Kolat; "Uzun yıllardır Ankara'da bölgemizden bir Milletvekili'mizin olmayışının, bölgemizin gelişme sürecini yavaşlattığını düşünmekteyiz. Bunun için geçtiğimiz günlerde imzaladığımız bildirimizi kamuoyu ile paylaşmıştık.


Şimdiyse bir araya gelip bu bildiriyi önce ilçelerimizdeki siyasi partilere, sonra da parti genel başkanlıklarına ulaştırmaya çalışacağız. Hızla gelişen bölgemiz için bu konunun siyaset üstü bir önem taşıdığı ve bu bölgede yaşayan her vatandaşın, her kurumun her platformda bu konuyu dillendirmesi gerektiği düşüncesindeyiz" dedi.


Bildiri, önümüzdeki günlerde Ankara'da Parti Genel Merkezleri'ne de götürülecek.


GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.04.2023 20:17:14. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: "Bakırçay Bölgesi Milletvekili Talebi Bildirisi" için 3 ilçede siyasi partiler ziyaret edildi. Son dakika izmir haberleri, izmir son dakika haber, izmir son dakika, son dakika izmir, izmir haber sayfamızda izmir haberleri okuyabilir, izmir son dakika haberleri ve güncel izmir gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.