ALİAĞA TDP ZİYARETLERİNE BAŞLADI

Türkiye Değişim Partisi Aliağa İlçe Başkanlığı Kurucu Başkan Osman Kocabıyık önderliğinde ziyaretlerine başladı.

aliaga siyaset
ALİAĞA TDP ZİYARETLERİNE BAŞLADI

ALİAĞA TDP ZİYARETLERİNE BAŞLADI

Türkiye Değişim Partisi Aliağa İlçe Başkanlığı Kurucu Başkan Osman Kocabıyık önderliğinde ziyaretlerine başladı.

Geçtiğimiz günlerde Kurucu Başkan olarak TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül tarafından ataması yapılan Osman Kocabıyık ekibini İlçe Seçim Kuruluna onaylatarak Aliağa'da siyasi ziyaretlerine başladı.

Bu gün Aliağa Kaymakamı Zekeriya Güney'i ziyaret eden Türkiye Değişim Partisi temsilcileri ziyaret sırasında Güney ile Aliağa ve partilerinin genel düşüncelerini paylaşan sohbetler yaptılar.

Ziyaret sonrasında TDP Aliağa Kurucu Başkanı Osman Kocabıyık:

 

-"Kurucu Üyelerimizin onaylanmalarından sonra hemen Kamu Yönetiminin en üst seviyesinden başlayarak Sayın Kaymakamımız Zekeriya Güney'i ziyaret ettik. Görüşmelerimizdeki konular çerçevesinde Aliağa'lı idareciler ve sevgili Aliağalılar ile Aliağa geleceği için çalışacağımızı teyit ettik.

-Aliağa'da Yönetici ve STK'lar ile görüşme ziyaretlerimizi en kısa zamanda bitirerek yapılacak olan kongremiz sonrasında halkımız ile Türkiye'nin değişimi için Sayın Genel Başkanımız Sarıgül'ün hedefleri doğrultusunda çalışmalar yaparak, Aliağa'nın geleceğini aydınlatmaya gayret göstereceğiz" dedi. 


GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 06.02.2023 03:46:20. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: ALİAĞA TDP ZİYARETLERİNE BAŞLADI Son dakika Aliağa haberleri, Aliağa son dakika haber, Aliağa son dakika, son dakika Aliağa, Aliağa haber sayfamızda Aliağa haberleri okuyabilir, Aliağa son dakika haberleri ve güncel Aliağa gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.