ALİAĞA AK PARTİ YENİ YÖNETİMİ BASINLA BULUŞTU

Geçtiğimiz hafta başı Genel merkez tarafından onaylanan Ak Parti Aliağa Yönetimi ve Başkan Yaşar Demir Aliağa Yerel Basını ile Pazar günü Tosun Paşa Restoran'da buluştu.

aliaga siyaset
ALİAĞA AK PARTİ YENİ YÖNETİMİ BASINLA BULUŞTU

ALİAĞA AK PARTİ YENİ YÖNETİMİ BASINLA BULUŞTU

Geçtiğimiz hafta başı Genel merkez tarafından onaylanan Ak Parti Aliağa Yönetimi ve Başkan Yaşar Demir Aliağa Yerel Basını ile Pazar günü Tosun Paşa Restoran'da buluştu.

İlk sözleri; Sayın basın mensuplarımız ve değerli Yönetim Kurulu Üyelerim ile Saygıdeğer Belediye Meclis Üyelerimiz yapmış olduğumuz tanışma  toplantısına hoş geldiniz olan Başkan Yaşar Demir başlangıç konuşmasında:


-"Sayın basın mensubu arkadaşlar sizlerle tek tek tanıştıracağımız arkadaşlarımız kendilerini ifade ederken sizin de bu yeni yönetimi kamuoyuna tanıtma gayretleriniz için şimdiden teşekkür ederiz" diyerek; toplantı sonunda yeni Yönetim Kurulu üyelerimizin geçmiş döneme göre yaş ortalamalarının düştüğünü ve ortalama yaşın genç sayılacağı dinamik bir yönetim kurduğumuzu göreceğinizi biliyorum" dedi.

Basın ile yapılan kahvaltılı toplantı yeni Yönetim Kurulu Üyelerinin kendilerini tanıtması ve sonrasında hep birlikte çekilen fotoğrafla sona erdi.

Toplantı sonrasında mini bir röportaj yaptığımız Başkan Yaşar Demir, sorduğumuz tecrübe ve gençliği bir arada görüyoruz ayrıca kadın üyelerinizde farklı bir heyecan seziliyor, görev dağılımı ne zaman yapılacak diye sorduğumuz sorulara şu şekilde cevaplar verdi.

-Sorunuz için teşekkür ediyorum. Hepimizin beğendiği ve geniş bir kesime hitap edecek yönetim kurmaya gayret ettik. Arkadaşlarımızın bir araya geldikleri ilk ortamdan itibaren birbirleri ile ne kadar alakalı ve hoşnut görüntüleri doğru tercihler yaptığımızı gösteriyor. Yönetimimizde gençlik kollarından gelenler, kadın kollarından gelenler, daha önceki yönetimlerde de görev almış olanlar ve ilk defa görev alanların yanında mahalle başkanlığı yapmış olan arkadaşlarımız da var. Sizler zaten çoğunu tanıyorsunuz, yeni tanıştığınız üyelerimizin de en az diğer arkadaşları kadar başarılı olacağını hep beraber göreceğiz inşallah. 


-Önümüzdeki hafta görevlendirmeler belirlenince yine sizlerle buluşup arkadaşlarımızın görev dağılımlarını sizlerle paylaşacağız.


-Halkımıza hizmet yolunda gönül sevdası ile çalışacak arkadaşlarımız önümüzdeki 2023 seçimlerinde partimizi bir adım daha ileriye götüreceklerdir. Buna benim inancım tamdır. Abi kardeş ve gönüldaş bir çalışma aşkı ile elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret edeceğiz.


-Evet Kadın üyelerimiz  bilenmiş hazırlanmış ve şu saatten itibaren hemen koşturmaya hazır bir duruş sergiliyorlar bu da bizi çok umutlandırıyor. Sayın Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın kadınlarımıza ne kadar önem verdiğini biliyorsunuz . Biz önümüzdeki seçimleri yine öncelikle kadınlarımızın cansiperane gayretleri ile yeniden kazanacağız ve güzel vatanımızın güzel halkına hizmet yolunda yeni eserlerle hizmetkar olmaya devam edeceğiz.

-Başkanım Gazete Poyraz olarak sizi ve Yönetim Kurulunuzu yeni görevleriniz dolayısı ile kutluyor başarılar diliyoruz.

-Bende bu nazik dilekleriniz için teşekkür ediyor ve sizler vasıtası ile tüm basın arkadaşlarımıza bu gün bizlerin davetine katılımları için teşekkür ediyorum.

 


GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.09.2022 19:13:28. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: ALİAĞA AK PARTİ YENİ YÖNETİMİ BASINLA BULUŞTU Son dakika Aliağa haberleri, Aliağa son dakika haber, Aliağa son dakika, son dakika Aliağa, Aliağa haber sayfamızda Aliağa haberleri okuyabilir, Aliağa son dakika haberleri ve güncel Aliağa gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.