Dikili Belediyesi'nden can dostlara HAYBULANS hizmeti

Dikili Belediyesi, sokak hayvanlarına acil müdahale edilmesini sağlayacak hayvan ambulansı (HAYBULANS) hizmetini hayata geçirdi. 1 Veteriner ve 2 yardımcı personelin yer aldığı Haybulans hizmeti Dikilili vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

dikili saglik
Dikili Belediyesi'nden can dostlara HAYBULANS hizmeti

Dikili Belediyesi’nden can dostlara HAYBULANS hizmeti

Dikili Belediyesi,  sokak hayvanlarına acil müdahale edilmesini sağlayacak hayvan ambulansı (HAYBULANS)  hizmetini hayata  geçirdi. 1 Veteriner ve 2 yardımcı personelin yer aldığı Haybulans hizmeti Dikilili vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.

Başkan Kırgöz: “Can dostlarımız yaşamımızın ayrılmaz bir parçası”

Sokak hayvanları için önemli projeler ürettiklerini belirten Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz şu ifadelerde bulundu “Projelerimizi adım adım gerçekleştiriyoruz. Sosyal belediyecilik uygulamalarımızda can dostlarımızı da unutmadık.  Söz verdiğimiz gibi kadromuza bir veteriner hekim ve bir veteriner asistan alarak hizmet ağımızı genişletiyoruz. Sokak hayvanlarına  yerinde müdahale edebilecek Haybulans’ımızı belediyemiz bünyesine kattık. Yaşamımızın ayrılmaz bir parçası can dostlarımız Dikili’de emin ellerde olmaya devam edecek.” 


GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 21.07.2024 15:56:20. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: Dikili Belediyesi'nden can dostlara HAYBULANS hizmeti Son dakika Dikili haberleri, Dikili son dakika haber, Dikili son dakika, son dakika Dikili, Dikili haber sayfamızda Dikili haberleri okuyabilir, Dikili son dakika haberleri ve güncel Dikili gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.