YENİŞAKRAN'DAN BİR YILDIZ GEÇTİ

Film ve dizi dünyasının çocuk yıldızı Rüzgar Doruk Özmil Aliağa Şakran Sayfiye Mahallesinde önemli noktaları gezerek kendi geleceği için arsa baktı.

aliaga magazin
YENİŞAKRAN'DAN BİR YILDIZ GEÇTİ

YENİŞAKRAN'DAN BİR YILDIZ GEÇTİ

Film ve dizi dünyasının çocuk yıldızı Rüzgar Doruk Özmil Aliağa Şakran Sayfiye Mahallesinde önemli noktaları gezerek kendi geleceği için arsa baktı. 

Yemin (Memo, TV Dizisi (2020)- Kağıttan Hayatlar (Sinema Filmi 2021)- Evlilik Hakkında Her Şey (Eren, TV Dizisi 2021-2022) gibi pek çok dizi ve filmde rol alan bu günün çocuk, geleceğin Jönü 2011 doğumlu Rüzgar Şakran 'da aile dostlarının yanına gelerek (Ki onlar ben Erol Özobut ve Rocky oluyoruz) Yenişakran'ı gezdiler. 


Gazetecilik işte. Ben de hazır Rüzgar Doruk Özmil gibi bir yıldız bulunca dönüşleri öncesinde buraya gelişini ve burada gezdiğinde hissettiklerini anlat bakalım deyiverdim.

İşte Rüzgar'ın kelimeleri ile Yenişakran:

-" Erol Amca ben Yenişakran'ı yayınlarınızda gördüğüm kadarı ve sizin bize anlattıklarınızla çok sevdim ve merak ettim. Bu günlerde Annem Zeliha ve Babam İbrahim Özmil aralarında benim geleceğim hakkında konuşurken hep "Oğlumuza bir arsa bakalım, geleceği garanti altında olsun" diye konuşurlarken duyuyordum.

-Ailemizin abi dostları gazeteci Erol Amca da (yani sen) bizi ziyaretinde Yenişakran'ı anlata anlata bitirememiştin. Ben de Şakran için uyanan merakımı aileme anlatınca onlar da hadi o zaman hep beraber bir Şakran ziyareti yapalım dediler.


-Şakran 'da Erol Abiyi (Bazen Abi diye söz eder) tanımayan yok. Gezerken onu gören selam veriyor. O da benimle çok ilgilendi ve bizi, bir gün içinde tüm Şakran'ı gezdirdi. Şakran'a bayıldım. Arkadaşlarıma "Sizlerin de görmenizi isterim. Gerçekten cennet gibi bir yer". Diyeceğim.

-" Geldiğimiz akşam Yenişakran Oteline yerleştik, çok rahat bir gece geçirdik. Bir kahvaltı salonuna gittik çeşitleri ile, sahile gittik güzelliği ile restorana gittik servis ve ilgileri ile beni şımarttılar doğrusu. Restoran ON-ET diye bir yer, sahibi Vedat amca (komutan diyorlar)benimle bire bir ilgilendi. Bir de bize denizi gören bir arsa gösteren Yasin abi vardı, emlakçı.  Çok şeker bir amca idi. Ben annemi bir kenara çekip:

- Anne , alalım burayı çok güzel bir yer . Babam da evimizi yapar hem her geldiğimiz de Erol amca ve Rukiye teyzeyi de görürüz" diye tutturdum. Allah'ım inşallah burayı alırlar diye dua ettim.


Ayrılırken  Poyraz Kafe'de yapılan o aile sohbeti neydi öyle . Annemi, Babamı, Abimi hiç bu kadar konuşurken görmemiştim. İçimden; bizi Yenişakran çarptı galiba dedim.

-" Ama öyle Erol Amca, insan Yenişakran'da hiç sıkılmaz zaman su gibi akıyor baksana, dönüyoruz İstanbul'a.

-" Erol abi "Ben burayı çok sevdim. Tüm arkadaşlarıma ve sanatçı dostlarıma anlatacağım. İnşallah bizimkiler arsa için çabuk karar verirler de ben de size tekrar kavuşurum. Ama yeni proje başlıyor ve okulum beni bekler gitmek zorundayım.


-Gene bekleriz yakışıklı Rüzgar'ım, bizi çok mutlu ettin. Başarılarının devamını diliyorum. Unutma balık tutmaya da bekliyorum.

-Gelmem mi hiç. Burası artık benim haritada üstüne yıldız koyduğum yer olacak.

Dedi ve gittiler. Başlıkta dediğim gibi "Şakran'dan bir Yıldız Geçti. Ama "RÜZGAR" gibi geçti. Özleyeceğim seni çocuk. İnşallah nasip olur bir ayağın Şakranımıza basar.

GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 18.04.2024 10:44:59. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: YENİŞAKRAN'DAN BİR YILDIZ GEÇTİ Son dakika Aliağa haberleri, Aliağa son dakika haber, Aliağa son dakika, son dakika Aliağa, Aliağa haber sayfamızda Aliağa haberleri okuyabilir, Aliağa son dakika haberleri ve güncel Aliağa gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.