TAVLA USTALARI ŞAKRAN'DA ZAR SALLADI

Gazete Poyraz ana sponsorluğunda, bu yıl üçüncüsü düzenlenen geleneksel Poyraz Kafe Tavla Turnuvası yoğun ilgi gördü.

aliaga magazin
TAVLA USTALARI ŞAKRAN'DA ZAR SALLADI

TAVLA USTALARI ŞAKRAN’DA ZAR SALLADI

Gazete Poyraz ana sponsorluğunda, bu yıl üçüncüsü düzenlenen geleneksel Poyraz Kafe Tavla Turnuvası yoğun ilgi gördü.

Her yıl düzenlenen geleneksel Tavla Turnuvası’nın üçüncüsü dün Poyraz Kafe’de gerçekleştirildi. Gazete Poyraz, Küme Emlak, Şakran Kuyumculuk ve Şakran Olive sponsorluğunda yapılan turnuvada Aliağa ve Şakranlı tavlacıların yanı sıra Çandarlı ve civar ilçelerden gelen katılımcılar da yarıştı.

Saat 11,00’de başlayan turnuva akşam 20,30’a kadar devam ederken, üçüncülük ödülü olan 5 kg zeytinyağını Kadir Gönüllü, ikincilik ödülü gram altını Begüm Sarıgüzel kazandı.


Turnuvanın galibi Halil İbrahim Bircan ise 10 kg. zeytinyağının sahibi oldu.

Katılımcıların aynı zamanda aileleriyle birlikte hoş vakit geçirdiği turnuvadan elde edilen gelir ise geçtiğimiz günlerde yangında çiftliğini kaybeden aile ile Şakran Yardımlaşma Derneği arasında paylaştırıldı.

Organizasyonun ana sponsoru Erol Özobut “Bu güzel turnuvanın üçüncüsünü de gerçekleştirerek geleneksel hale getirdik. Amaç sadece yarışmak değil, Şakran’ın sosyal hayatına bir nebze de olsa hareket getirmek ve aynı zamanda beldemizin tanıtımına katkıda bulunmak.


Bu yıl turnuvamızdan elde edilen geliri de ihtiyaç sahibi aile ve derneklere paylaştırarak sosyal sorumluluk görevimizi de yârine getirdik. Turnuvaya katılan tüm yarışmacılara, destek olmak için gelen ailelere ve özellikle bize bu etkinlik için kapılarını açan sayın Rukiye Özobut’a teşekkürlerimi sunuyorum.” diyerek önümüzdeki yıllarda tavla turnuvasının daha geniş katılım ve farklı süprizlerle devam edeceğini ifade etti.

GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 21.07.2024 17:03:17. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: TAVLA USTALARI ŞAKRAN'DA ZAR SALLADI Son dakika Aliağa haberleri, Aliağa son dakika haber, Aliağa son dakika, son dakika Aliağa, Aliağa haber sayfamızda Aliağa haberleri okuyabilir, Aliağa son dakika haberleri ve güncel Aliağa gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.