BİR GENÇ DAHA DELİKANLILIĞA GEÇTİ

Aliağa'nın yakışıklı genci Eyüp Ege Kılıçkaya yeter dedi ve; "Ben bu kadar arkadaş ve mahallem ile okulumun içerisinde ilgi gören, takdir edilen bir kişiliksem bana sorulan "Sünnet oldun mu?" sorularından bıktım. Anne ve Babacığım; Sizlere sesleniyorum. Artık düğün istiyorum" dedi ve dediğini de yaptırdı.

aliaga magazin
BİR GENÇ DAHA DELİKANLILIĞA GEÇTİ

BİR GENÇ DAHA DELİKANLILIĞA GEÇTİ

Aliağa'nın yakışıklı genci Eyüp Ege Kılıçkaya yeter dedi ve; "Ben bu kadar arkadaş ve mahallem ile okulumun içerisinde ilgi gören, takdir edilen bir kişiliksem bana sorulan "Sünnet oldun mu?" sorularından bıktım. Anne ve Babacığım; Sizlere sesleniyorum. Artık düğün istiyorum" dedi ve dediğini de yaptırdı. Eyüp Ege mahallelerinde ilk etkinliği annesi ile oynayarak gerçekleştirdikten sonra uzun bir konvoyla HANCI'ya geldi.


Tanınmış şahsiyet Metin Aksoy'un idarecisi ve sahi olduğu düğün salonu HANCI'da gerçekleşen düğününe öncesinden sünnet operasyonunu halledip gelen Eyüp Ege'nin tören gecesinde havası görülmeye değerdi doğrusu. Etrafa öyle bir bakışlar atıyordu ki! "Hiişt millet ben artık bir delikanlıyım, kendinize çeki düzen verin" der gibiydi.


Arkadaşları, misafir ve akrabaları ile eğlenirken etrafında gördüğü ve hep oturan ama kendisini takıları ile mutlu eden siyasi amcalara şimdilik pek anlam veremedi ise de gelecekte ailesinin bu memleket için ne kadar değerli olduklarını anlayacaktır diye de düşündürdü.


Eyüp Ege'nin yakışıklığını çok beğenen manevi gazeteci dedesi ile anne ve babası röportaj yaptığında sarf edilen sözleri duyunca geleceğine dair kendine olan özgüveni bir kat daha artan Eyüp Ege gecenin oyun sürprizini yapan gazeteci manevi dedesi ile bir güzel döktürmeyi de es geçmedi.


Ve düğünün esas ev sahipleri olan  Ak Parti Aliağa İlçe Başkanlığının eski Teşkilat Başkanı Demet KILIÇKAYA ve Aliağa'nın tanınmış iş adamı  İsa KILINÇKAYA biricik oğulları EYüP EGE'nin sünnet töreni gecesinde kendilerini yalnız bırakmayan Aliağa Belediye Başkanı Serkan  Acar Belediye Başkan Yardımcısı Mehmedali Özkurt, Meclis Üyesi İsmail Meşe, İbrahim Halil Özer ile Ak Parti Aliağa İlçe Yönetim Kurulu Üyelerine, Kadın Kolları Yönetimine ve dostları ile akrabalarına bu mutlu gecelerinde kendilerini yalnız bırakmadıkları için sonsuz teşekkürler ederiz diyerek içlerindeki mutluluğu kendilerini oyun pistine atarak gösterdiler.

Gazete Poyraz olarak bize de  "genç delikanlımızın damatlığını da görmek nasip olsun" temennimizle mutlu anne ve babaya "uzun ve birlikte bir hayat dilemek" düşer dedik ve salondan eğlenmiş ve yorulmuş ama mutlu bir şekilde ayrıldık.

GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.11.2022 09:00:22. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: BİR GENÇ DAHA DELİKANLILIĞA GEÇTİ Son dakika Aliağa haberleri, Aliağa son dakika haber, Aliağa son dakika, son dakika Aliağa, Aliağa haber sayfamızda Aliağa haberleri okuyabilir, Aliağa son dakika haberleri ve güncel Aliağa gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.