BAŞKAN DOĞRUER'İN İMZASI, BİR HAYALİ GERÇEK YAPTI

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer iki kız kardeşin çocukluk hayalini gerçekleştirdi. Kınık'ta iki kız kardeş aynı gün düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girdi.

kinik magazin
BAŞKAN DOĞRUER'İN İMZASI, BİR HAYALİ GERÇEK YAPTI

BAŞKAN DOĞRUER’İN İMZASI, BİR HAYALİ GERÇEK YAPTI

 Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer iki kız kardeşin çocukluk hayalini gerçekleştirdi. Kınık’ta iki kız kardeş aynı gün düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girdi.

 Kınık’ta ikamet eden iki kız kardeşten; Aysun Kandemir, Oğuzhan Yemci ile Songül Kandemir ise Ali Batın Çeliktaş ile hayatlarını birleştirdi. Genç çiftlerin mutluluğu gözlerinden okunurken, çiftlerin isteği üzerine Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer nikah akitlerini gerçekleştirdi.

 

Kız kardeşlerin nikah akitlerini gerçekleştiren Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, ''İki kardeşin aynı ayda nikah masasına oturmaları bir çok kardeşin hayalidir, ancak sık karşılaştığımız bir durum değildir. Bu özel âna tanıklık etmek bizler içinde ayrı bir mutluluk. Çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.'' dedi.

GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.11.2022 08:55:47. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: BAŞKAN DOĞRUER'İN İMZASI, BİR HAYALİ GERÇEK YAPTI Son dakika Kınık haberleri, Kınık son dakika haber, Kınık son dakika, son dakika Kınık, Kınık haber sayfamızda Kınık haberleri okuyabilir, Kınık son dakika haberleri ve güncel Kınık gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.