İGC İLE ŞAKİR SÜTER GAZETECİLİK YARIŞMASI'NI DÜZENLEMEKTEN KIVANÇ DUYUYORUZ

Bergama Belediye Başkanı Prof. Dr. Tanju Çelik, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi ve 9 Eylül Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Macit Sefiloğlu'nu İGC Uluslararası Basın Merkezi'nde ziyaret etti.

bergama kultur-sanat
İGC İLE ŞAKİR SÜTER GAZETECİLİK YARIŞMASI'NI DÜZENLEMEKTEN KIVANÇ DUYUYORUZ

İGC İLE ŞAKİR SÜTER GAZETECİLİK YARIŞMASI’NI DÜZENLEMEKTEN KIVANÇ DUYUYORUZ

Bergama Belediye Başkanı Prof. Dr. Tanju Çelik, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi ve 9 Eylül Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Macit Sefiloğlu’nu İGC Uluslararası Basın Merkezi’nde ziyaret etti.

Yeniden Başkan seçilen Dilek Gappi’ye tebriklerini ileten Bergama Belediye Başkanı Prof. Dr. Tanju Çelik, yerel basının güçlü olmasının çok önemli olduğunu, bu doğrultuda her zaman yerel basına destek olmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Başkan Prof. Dr. Çelik, İzmir’de görev yapan gazetecilerin mesleki gelişimlerine katkıda bulunmanın ve başarılı çalışmalarını özendirip, ödüllendirmenin de önemli olduğunu söyledi. Bu amaçla Başkan Prof. Dr. Çelik, Bergamalı gazeteci-yazar merhum Şakir Süter anısına bu yıl 13’üncü kez düzenlenecek olan Şakir Süter Gazetecilik Yarışması’nı İGC ile birlikte gerçekleştirecek olmaktan büyük bir kıvanç duyduklarını belirtti.


İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi de Bergama Belediye Başkanı olarak seçilen Prof. Dr. Tanju Çelik’i tebrik etti. Başkan Gappi, yerel basın için ortak dil geliştirebilecek belediye başkanlarının olmasının çok önemli olduğunu ifade etti. Ayrıca Başkan Gappi, Şakir Süter Gazetecilik Yarışması’nı bir kez daha Bergama Belediyesi ile BERKSAV ve Bergama Ticaret Odası’nın da desteğiyle birlikte düzenlemekten memnuniyet duyduklarının altını çizdi. Başkan Gappi, nazik ziyaretleri için de Prof. Dr. Tanju Çelik’e teşekkür etti.

GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 21.07.2024 16:32:01. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: İGC İLE ŞAKİR SÜTER GAZETECİLİK YARIŞMASI'NI DÜZENLEMEKTEN KIVANÇ DUYUYORUZ Son dakika Bergama haberleri, Bergama son dakika haber, Bergama son dakika, son dakika Bergama, Bergama haber sayfamızda Bergama haberleri okuyabilir, Bergama son dakika haberleri ve güncel Bergama gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.