CELAL SÜSLÜ'DEN ÇAĞRI VAR: "GELİN CANLAR BİR OLALIM"

Aliağa Aleviler Derneği Başkanı Celal Süslü tüm vatandaşları yeni yerleri olan İBB. Kültür Merkezinde yer alan CEMEVİ'NİN açılışına davet etti.

aliaga kultur-sanat
CELAL SÜSLÜ'DEN ÇAĞRI VAR:

CELAL SÜSLÜ'DEN ÇAĞRI VAR: "GELİN CANLAR BİR OLALIM"

Alevi Kültür Dernekleri Aliağa Şubesi Başkanı Celal Süslü tüm vatandaşları yeni yerleri olan İBB. Kültür Merkezinde yer alan CEMEVİ'NİN açılışına davet etti.

Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezine taşınan Aleviler Kültür Derneği yeni yerinde sevilen iki sanatçının konseri ile büyük Cemevi açılışına hazırlandı.

Açılışta yer alan değerli Tolga Sağ ve Gülcan Oktay sanatçı canlar ile yapılacak olan konser ve etkinliklere tüm Aliağa ve bölge yaşayanlarımızı davet ediyoruz diyen Başkan Celal Süslü" GELİN CANLAR BİR OLALIM"  dedi.


27.11.2022 Pazar Günü yapılacak olan Konser ve  etkinlikler saat 15.00 de başlayacak.


GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 06.02.2023 01:57:32. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: CELAL SÜSLÜ'DEN ÇAĞRI VAR: "GELİN CANLAR BİR OLALIM" Son dakika Aliağa haberleri, Aliağa son dakika haber, Aliağa son dakika, son dakika Aliağa, Aliağa haber sayfamızda Aliağa haberleri okuyabilir, Aliağa son dakika haberleri ve güncel Aliağa gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.