İzmir Alperen Ocaklarında görev değişimi

İl başkanlığı görevini yürüten Eyüp Kuzucu görevi il başkan yardımcısı Fatih Eser'e devretti.

izmir guncel
İzmir Alperen Ocaklarında görev değişimi

İzmir Alperen Ocaklarında görev değişimi

Alperen Ocakları Genel Başkan yardımcısı Ali Karaca'nın katılımıyla 2017 yılı mayıs ayından beri il başkanlığı görevini yürüten Eyüp Kuzucu görevi il başkan yardımcısı Fatih Eser'e devretti.  Görevi devralan Fatih Eser ocak üyelerine hitaben kısa bir konuşma yaptı.

"Bu ocakta yarının büyük Türkiye'sini, hatta bütün dünyayı yeniden dizayn edecek kadrolar yetiştireceğiz. Türk' ün altın çağı olan ortaçağ ruhunu yeniden diriltecek, Müslüman Türk'ün bayrağını cihanın her yerinde dalgalandıracak ve dünyaya yeniden Türk 'ün mührünü vuracak Alparslanlar, Fatihler, Yavuzlar ve Muhsinler yetiştireceğiz.  


Alperen Ocakları, yeniden Türk İslam kültür ve medeniyetinin banisi, bütün mazlumların hamisi olma düşüncesini kendisine şiar edinmiş, yeryüzünde eşi ve benzeri olmayan tek ve kutlu bir hareketin adıdır. Bu ocak, bizi Türk cihan hakimiyetine götürecek tek merkezdir. Çünkü bu teşkilatın fikir kaynağı batının çeşitli, sapkın ve şaşkın oluşumları değil; doğrudan kendi köklerine yüzyıllarca insanlık âlemine adalet, huzur ve refah dağıtmış olan Türk İslam kültür ve medeniyetine dayanmaktadır."GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 06.02.2023 01:50:44. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: İzmir Alperen Ocaklarında görev değişimi Son dakika izmir haberleri, izmir son dakika haber, izmir son dakika, son dakika izmir, izmir haber sayfamızda izmir haberleri okuyabilir, izmir son dakika haberleri ve güncel izmir gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.