‘'ECDADA KÜFREDEREK GELECEĞİ İNŞA EDEMEZSİNİZ !''

Biz Alparslanların, biz Kılıçarslanların, biz Fatihlerin torunları ve Mustafa Kemal Atatürk, Genel Kurmay başkanı Mareşal Fevzi Çakmak, Batı Cephesi komutanı İsmet Paşa, 1. Ordu komutanı Nurettin paşa, Halkapınar'da ilk dört şehidimiz Teğmen Ali Rıza Akıncı'nın askerleriyle beraber omuz omuza çarpışan şanlı ecdadın torunlarıyız.

bergama guncel
‘'ECDADA KÜFREDEREK GELECEĞİ İNŞA EDEMEZSİNİZ !''

                  ‘’ECDADA KÜFREDEREK GELECEĞİ İNŞA EDEMEZSİNİZ !’’

        Biz Alparslanların, biz Kılıçarslanların, biz Fatihlerin torunları ve Mustafa Kemal Atatürk, Genel Kurmay başkanı Mareşal Fevzi Çakmak, Batı Cephesi komutanı İsmet Paşa,  1. Ordu komutanı Nurettin paşa, Halkapınar’da ilk dört şehidimiz Teğmen Ali Rıza Akıncı’nın askerleriyle beraber omuz omuza çarpışan şanlı ecdadın torunlarıyız.

         Geçmişe söverek geleceği inşa edemezsiniz.

          Diyanet-Sen İzmir 2 Nolu Şube Başkanı Nail ÇELİK, İzmir'in kurtuluş yıl dönümü etkinliğinde  büyükşehir belediye başkanı Tunç Soyer'in Osmanlıyı hain ilan etmesine sert tepki göstererek bir açıklama yaptı. 

     Çelik açıklamasında; ‘’Osmanlıyı anlamayan iskenderiye hamalıdır. Vatan topraklarına kanlı çizmeleriyle basan müstevlilere tek kelime edemeyen bugünün iş birlikçi siyasetçilerinin , 9 Eylül 1922 tarihinin 100'üncü yıl dönümünde tarihimizi düşman gözüyle yorumlaması iflah olmaz bir cahillik, tedavisi imkansız devşirme hastalığıdır. 

     Ülkemize yapılmış düşmanlıklara karşı konuşması gerekenlerin Osmanlı Devleti'ni hedef alması şuursuzluktur. Osmanlı Devleti ile kavga etmek Milletimizin kimliğine saldırıdır. Cumhuriyet' de bizim, Osmanlı Devleti'de bizim. Osmanlı'yı Cumhuriyetten ayıracak hiçbir güç yoktur’’  Dedi.

     Başkan Çelik ; ‘’İzmir'in kurtuluş gününde, işgalci Yunan'a tek laf söylemeyip İzmir'i Yunan'dan kurtaran Osmanlı Paşası Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına ve azizi milletimize saldıran Tunç Soyer , genlerinde kimin kodlarını taşımaktadır?

     Ne yazık ki güzel İzmir’imizi üç yıl işgal altında tutan, kadınlarımızın ve kızlarımızın iffetlerini ve namuslarını kirleten Yunan’a tek bir kelime dahi söyleyemeyen bu adamların,  Osmanlı Devleti'ne olan düşmanlıkları,  her zaman Yunan düşmanlığından önde olmuştur. Bu kin ve hiddet nedendir acaba?  Bu millete karşı biriktirilen nefret, emperyalistlerin ve dönemlerin nefretidir. Masonların ve Siyonistlerin nefretidir.

     Biz osmanlı sayesinde varız. Onu anlamayanın kültürel kişiliği yoktur.

     Ecdada  küfretmek ve  bir kısmını Reddetmek bu millete yapılmış en büyük kötülüktür ve ihanettir’’ 

     Çelik:  ‘’Tunç Soyer'i bu talihsiz konuşmasından dolayı şiddetle kınıyor ve derhâl bu Milleten özür dilemeye davet ediyorum.’’ Dedi.


GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.12.2023 09:09:27. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: ‘'ECDADA KÜFREDEREK GELECEĞİ İNŞA EDEMEZSİNİZ !'' Son dakika Bergama haberleri, Bergama son dakika haber, Bergama son dakika, son dakika Bergama, Bergama haber sayfamızda Bergama haberleri okuyabilir, Bergama son dakika haberleri ve güncel Bergama gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.