ALTO'DA SORUMLU EMLAK DANIŞMANLIĞI MESLEKİ YETERLİLİK SINAVI BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR

liağa Ticaret a gerçekleştirilecek. Sınavlara katılmak isteyenler için son başvuru tarihi ise 13 Haziran 2024, Perşembe.

aliaga guncel
ALTO'DA SORUMLU EMLAK DANIŞMANLIĞI MESLEKİ YETERLİLİK SINAVI BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR

ALTO’DA SORUMLU EMLAK DANIŞMANLIĞI MESLEKİ YETERLİLİK SINAVI BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR

Aliağa Ticaret Odası ve TOBB MEYBEM A.Ş. iş birliğinde Sorumlu Emlak Danışmanlığı Mesleki Odası ve TOBB MEYBEM A.Ş. iş birliğinde “Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5” mesleki yeterlilik belgelendirme sınavı 24-28 Haziran 2024 tarihleri arasında, Aliağa Ticaret Odası’ndYeterlilik sınavları devam ediyor.

Aliağa Ticaret a gerçekleştirilecek. Sınavlara katılmak isteyenler için son başvuru tarihi ise 13 Haziran 2024, Perşembe.

Sınava katılmak isteyenlerin Aliağa Ticaret Odası web sitesi www.alto.org.tr adresi üzerinden başvuru formunu doldurarak 13 Haziran 2024 Perşembe günü mesai bitimine kadar istenen tüm evrakları Aliağa Ticaret Odası Eğitim Birimine teslim etmeleri gerekiyor. 


GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 21.07.2024 16:21:32. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: ALTO'DA SORUMLU EMLAK DANIŞMANLIĞI MESLEKİ YETERLİLİK SINAVI BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR Son dakika Aliağa haberleri, Aliağa son dakika haber, Aliağa son dakika, son dakika Aliağa, Aliağa haber sayfamızda Aliağa haberleri okuyabilir, Aliağa son dakika haberleri ve güncel Aliağa gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.