ALİAĞA ENGELLİLER DERNEĞİNDE EĞLENCE VAR

Aliağa Engelliler Rehabilitasyon Derneği düzenlediği Piknik ile üyelerine neşeli saatler yaşattı

aliaga guncel
ALİAĞA ENGELLİLER DERNEĞİNDE EĞLENCE VAR

ALİAĞA ENGELLİLER DERNEĞİNDE EĞLENCE VAR

Aliağa Engelliler ve Rehabilitasyon Derneği düzenlediği Piknik ile üyelerine neşeli saatler yaşattı

Dün gerçekleşen Aliağa Engelliler Derneğinin düzenlediği Piknik etkinliği hem üyeler hem de katılım sağlayan protokol tarafından eğlenceli dakikalara sahne oldu. Yeni Yönetim Kurulunun seçildikten sonra düzenlediği ilk Piknik etkinliği olması bakımından heyecan yarattı.


Eski yönetimler tarafından da yapılagelen Piknik etkinliği pandemi sonrasında bu yıl yapılan bir çok etkinliğin devamı oldu. Yapılan Pikniğe Eğitim Öğretmenleri ve Aliağa Kamu Protokolü de katılarak engelli üyelerin eğlencelerine ortak oldu. Mikronumuzu uzattığımız Dernek Başkanı Musa Pala bizlere şunları söyledi:


-"Aliağa Engelliler Rehabilitasyon Derneği olarak Aliağa belediyesi ile birlikte Ağa Parkta piknik düzenledik. Pikniğimiz de yemekler yenip müzik eşliğinde oyunlar oynandı.


Engelliler dernek üyelerimiz ve aileleri ile birlikte coşkulu bir zaman geçirdik. Pikniğimize gelerek bizleri yalnız bırakmayan başta Aliağa Kaymakamı Sayın Ömer Karaman, Aliağa Belediye Başkanı Sayın Serkan Acar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Erdoğan Akyüz, Belediye başkan yardımcısı Sayın Mehmedali Özkurt, Sosyal İşler Müdürü Sayın Serap Cerrahoğlu, Halk Eğitim Müdürü Sayın Ebru Yılmaz, Alder Dernek Başkanı sayın Naci Biçer'e bizleri yalnız bırakmadıkları için çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca bu etkinliğimizde beni yalnız bırakmayan tüm dostlarıma sonsuz teşekkür ediyorum."


GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.11.2022 08:01:21. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: ALİAĞA ENGELLİLER DERNEĞİNDE EĞLENCE VAR Son dakika Aliağa haberleri, Aliağa son dakika haber, Aliağa son dakika, son dakika Aliağa, Aliağa haber sayfamızda Aliağa haberleri okuyabilir, Aliağa son dakika haberleri ve güncel Aliağa gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.