KORAY ATEŞ, "ENFLASYON DÜZENLEMESİ” SEMİNERİ İLE BERTO'DAYDI

Alanında uzman, Dr. Koray Ateş; "Enflasyon Muhasebesi” konulu seminer ile Bergama Ticaret Odası'nda Mali Müşavirler ile buluştu.

bergama ekonomi
KORAY ATEŞ, "ENFLASYON DÜZENLEMESİ” SEMİNERİ İLE BERTO'DAYDI

KORAY ATEŞ, “ENFLASYON DÜZENLEMESİ” SEMİNERİ İLE BERTO'DAYDI 

Alanında uzman, Dr. Koray Ateş; “Enflasyon Muhasebesi” konulu seminer ile Bergama Ticaret Odası'nda Mali Müşavirler ile buluştu.


Seminerin açılış konuşmasını yapan BERTO Başkanı Lütfi Kolat; “Enflasyon Muhasebesi” şirketler ve işletmeler için hayati bir konu haline geldi. Biz de bu konuda uzman olan sayın Koray beyi odamıza davet ettik ve siz mali müşavirlerimiz ile bir araya getirmek istedik. Hem kendisine, hem de sizlere bugün burada olduğunuz için teşekkür ediyorum” diyerek sözü Koray Ateş’e bıraktı.


Ateş; 2 saatlik bir seminer ile hem bölgemizdeki Mali Müşavirlere, hem de çevre il ve ilçelerden gelen misafirlere çok değerli bilgiler verdi.


GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 18.04.2024 09:32:52. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: KORAY ATEŞ, "ENFLASYON DÜZENLEMESİ” SEMİNERİ İLE BERTO'DAYDI Son dakika Bergama haberleri, Bergama son dakika haber, Bergama son dakika, son dakika Bergama, Bergama haber sayfamızda Bergama haberleri okuyabilir, Bergama son dakika haberleri ve güncel Bergama gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.