BERTO'DA LÜTFÜ KOLAT YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINA ADAY

Bergama Ticaret Odası'nın 5 Ekim 2022 tarihindeki seçimlerinde Yönetim Kurulu Başkanı adayı Lütfi Kolat ve Meclis adayları Bergama Belediyesi Ilıca Sosyal Tesislerinde basın mensupları ile bir araya geldiler.

bergama ekonomi
BERTO'DA LÜTFÜ KOLAT YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINA ADAY

BERTO'DA LÜTFÜ KOLAT YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINA ADAY

Bergama Ticaret Odası’nın 5 Ekim 2022 tarihindeki seçimlerinde Yönetim Kurulu Başkanı adayı Lütfi Kolat ve Meclis adayları Bergama Belediyesi Ilıca Sosyal Tesislerinde basın mensupları ile bir araya geldiler.

Ticaret Odaları yönetmeliğine göre seçimlerde önce Meslek Guruplarında seçim yapılıyor. Buradan seçilenler ile oluşan Meclis Üyeleri yapılan oturumda Ticaret Odasının Yönetim Kurulu Başkanı seçiliyor.

İki aşamalı olan seçimlerden gurubunuzla başarılı olmanız ve seçimde Başkanlığı elde edebilmeniz için çoğunluğu kazanmanız gerekiyor.

Başkan Adayı Lütfü Kolat yapılan basın toplantısında "Hepiniz hoş geldiniz diyerek başladığı konuşmasına önce çalışma gurubunda olup Meslek Guruplarında aday olan arkadaşlarının isimlerini açıklayarak başladı.

Kolat; Meslek Guruplarında yer alan Meclis adayları arkadaşlarının İsimleri ve Meslek Guruplarının; 

MADENCİLİK VE İMALAT MESLEK GRUBU:

Melih Çağdaş

Ertuğ Canoğlu

Onur Kayalıoğulları

MALİ KURULUŞLAR VE HİZMETLER MESLEK GRUBU:

Arif Böke

Tahir Erdoğan

Ural Köylü

TARIM VE HAYVANCILIK MESLEK GRUBU:

Selçuk Kor

Celal Demirci

OTOMOTİV ULAŞTIRMA VE AKARYAKIT MESLEK GRUBU:

Lütfi Kolat

Salim Kurşun

Nezih Yavuz

İNŞAAT MESLEK GRUBU:

Barış Taşdemir

Göksel Özüak

Emre Erdoğan

TEKSTİL DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI MESLEK GRUBU:

Metin Aktan

Koray Kural

Murat Özbek

İNŞAAT MALZEMELERİ VE MÜHENDİSLİK:

Ömer Aykul

Hüseyin Akgün

GIDA MESLEK GRUBU:

Hüseyin Paksoy

Taner Çetin

Kadir Durmaz’dan oluştuğunu söyledi.

Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Lütfi Kolat önümüzdeki seçimlerde Yönetim Kurulu başkan adayı olduğunu açıklayarak “bıraktığımız yerden değil zaten aynen devam ediyoruz” diyerek "BEYAZ" Pusula ile seçimlere gireceklerini ifade etti. Lütfü Kolat sözlerine şöyle devam etti:

-“Odamızın misyonunu vizyonunu aynı şekilde devam ettireceğiz . Bergama, Dikili, Kınık hizmet alanımızda Sanayiye, Tarıma, Turizme yön vermeye istihdamın , yatırımın gelişmesine önem veriyoruz. Aynı zamanda yaşanabilir bir bölge olmak için çalışıyoruz” dedi. Mülki İdarelerle, Yerel Yönetimlerle, Sivil Toplum Kuruluşlarıyla geçmişte nasıl sinerji oluşturduysak öyle devam edeceğiz.

-"Batı Anadolu Serbest bölgesi, Bergama Organize Sanayi Bölgesi, Dikili Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sera Sanayi Bölgesi, Kınık Tarıma dayalı Tıbbi Aromatik Bitkiler İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, Bergama Organize Sanayi Bölgesinde temel atma aşamasına gelmiş Meslek Lisesi ve diğer projeler her zaman ilgimizin odaklandığı, takip ettiğimiz konular. Bölgemizin Turizm ve diğer alanlarda tanıtımı da bizim için çok önemli.

-"Bu hizmet yarışında Yönetim Kurulu Başkanımız Fikret Ürper, Meclis Başkanımız Erol Işıldak öncülüğünde , Levent Akçay, Ali Sarıl, Tahir Erdoğan, Hakan Karcı, Ertuğ Canoğlu, Azam Ziya Güç, Ekrem Ali Ermişoğlu, Göksel Özüak, Hakan Gönlügür, Halit Köken, Hüseyin Paksoy, İbrahim Dericioğulları, Melih Çağdaş, Metin Aktan, Mustafa Gülenç, Ömer Karakaya, Selçuk Kor, Ümit Duymaz ve Zafer Kaçmaz ile çok güzel işler başardık. Genel Sekreterimiz Gülay Koç’un ve oda personelimizin de bu başarıda emeği var.

-"Aynı çalışma azmiyle, aynı düşünceyle aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla çalışmaya hazırız.” Dedi.

Lütfü Kolat'ın Yönetim Kurulu Başkanlığına Aday olduğunu açıkladığı basın toplantısı çekilen toplu fotoğraflar ile sona erdi.


GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.09.2022 18:47:04. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: BERTO'DA LÜTFÜ KOLAT YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINA ADAY Son dakika Bergama haberleri, Bergama son dakika haber, Bergama son dakika, son dakika Bergama, Bergama haber sayfamızda Bergama haberleri okuyabilir, Bergama son dakika haberleri ve güncel Bergama gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.