ALİAĞA TİCARET ODASI'NDAN HİSARCIKLIOĞLU'NA ZİYARET

Aliağa Ticaret Odası (ALTO) heyeti, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nu makamında ziyaret etti.

aliaga ekonomi
ALİAĞA TİCARET ODASI'NDAN HİSARCIKLIOĞLU'NA ZİYARET

ALİAĞA TİCARET ODASI’NDAN HİSARCIKLIOĞLU’NA ZİYARET

Aliağa Ticaret Odası (ALTO) heyeti, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Söz konusu ziyarete ALTO Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, Meclis Başkanı Uğur Akyıldız, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Kemal Erim ve Orhan Ulaşzade, Meclis Başkan Yardımcısı Çağdaş Özçelik, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Dr. Y. Kemal Aygün, Yönetim Kurulu Üyesi Himmet Ceyhan, Meclis Üyeleri Altan Yıldırım, Arif Güven, Engin Akarsu, Engin Aksan, Erhan Güngör, Erol Güngör, Evren Yavuz, Işıl Şahin, Kerim Taşcı, Naim Polat, Rabia Sezen, Ruken Arslan Çukadar, 2. Meslek Komitesi Başkanı Ömer Keleş, Başkan Yardımcısı Ali Eyüboğlu, 8. Meslek Komitesi Başkanı Hikmet Akın Başkan Yardımcısı Ilgın Kavaklıoğulları, 9. Meslek Komitesi Başkanı Neslihan Pekmez Bakır, 10. Meslek Komitesi Başkanı Alev Murat Evrin, 11. Meslek Komitesi Başkanı Enver Kanargı, 12. Meslek Komitesi Başkanı Abdulkadir Çulha, 13. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Ubeydullah Baycuman, 14. Meslek Komitesi Başkanı Hayrullah Genç iştirak ettiler.

TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret eden heyet seçimlerin ardından yeni dönem çalışmaları ile ilgili istişarede bulundu.

Birlik ve Beraberlik Kültürü


Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Aliağa Ticaret Odası Heyetine ve tüm Oda Camiasına yeni dönemin hayırlı olmasını diledi, başarı dileklerini iletti.

Başkan Rifat Hisarcıklıoğlu konuşmasında Aliağa’nın Türkiye ticaret ve sanayisi için çok önemli olduğunu vurgularken, ALTO’nun da hem Aliağa’nın iş dünyasının çatı örgütü olduğunu, hem de ülkenin önde gelen Oda/Borsaları arasında yer aldığına dikkat çekti.

Aliağa Ticaret Odası’nın şehirde sahip olduğu kurumsal gücü, geliştirdiği birlik ve beraberlik kültüründen aldığını ve bu kültürün yaygınlaşarak örnek olmasını temenni eden TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ayrıca, ALTO’nun her süreçte aktif faaliyetleri, üye ve bölge sorunlarının çözümündeki etkinliği ve pandemi dönemindeki sıkı çalışmalarından övgüyle söz etti.

'Rıfat Başkanımız desteği ile her zaman Aliağa iş dünyasının yanında olmuştur'

Söz konusu ziyaret ile ilgili değerlendirmede bulunan ALTO Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, “Bugün Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ettik. Önümüzdeki 4 yıl için planladığımız yol haritamız, devam eden çalışmalarımız ile ilgili istişarede bulunarak üyelerimizin ve bölgemizin beklenti ve sorunlarını kendisine ilettik” dedi.

Başkan Ertürk ayrıca TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun üreten ve çalışan iş dünyasına desteklerinden dolayı teşekkür ederek “Rıfat Başkanımız desteği ile her zaman Aliağa iş dünyasının yanında olmuştur. Sayın Başkanımızın bize geçmişte vermiş olduğu destekler çerçevesinde biz de sorunların aktarımı ve çözümü için mücadeleler verdik. Kendisine de hem teşekkür etmek hem de önümüzdeki süreçteki çalışmalarında başarılar dilemek için buraya geldik” ifadelerini kullandı.

GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.12.2023 09:37:37. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: ALİAĞA TİCARET ODASI'NDAN HİSARCIKLIOĞLU'NA ZİYARET Son dakika Aliağa haberleri, Aliağa son dakika haber, Aliağa son dakika, son dakika Aliağa, Aliağa haber sayfamızda Aliağa haberleri okuyabilir, Aliağa son dakika haberleri ve güncel Aliağa gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.