YENİİŞAKRAN İNCİRLİK VE DEMİRKENT MİNİBÜS HATTI AÇILDI

Yenişakran'ın en büyük beklentilerinden biri daha hizmete girdi

izmir cevre
YENİİŞAKRAN İNCİRLİK VE DEMİRKENT MİNİBÜS HATTI AÇILDI

YENİİŞAKRAN İNCİRLİK VE DEMİRKENT MİNİBÜS HATTI AÇILDI

Yenişakran'ın en büyük beklentilerinden biri daha hizmete girdi

Yenişakran Sayfiye Mahallesi Muhtarı Metin Yıldız ve Aliağa Belediyesi Başkanlığı ile Minibüsçüler Kooperatifi ve Şoförler ve Taksiciler Odası Başkanlığının çalışmaları sonucunda UKAME'den olur alan Aliağa- İncirlik Minibüs Hattı hizmete girerek seferlerine başladı.


Geçtiğimiz günlerde çalışan Minibüs ile yeni açılan hattı görmek ve hattın rutunu sizlere duyurmak için Gazete Poyraz olarak bir seyahat gerçekleştirdik

.

Şimdilik Saat 09.00 - 1300 - 17.00 de Yenişakrandan saat 19.30 - 13.30 - 1.30 da İncirlikten kalkan Minibüsler Bölük Kahvesi ve BİM'in önünden Çeşme önü Caddesini takiben Gölet'in oradan sahil siteleri önünden Çolakoğlu Sitesi ve Ahmet Dağı önünden önce Demirkent'e giriyor ve son durak İncirlik Sahile geliyor.


Dönüşte de İncirlik Sahilden aynı Rutu takip ederek Aliağa İZ-BAN'a kadar devam ederek Aliağa son durağına ulaşıyor.


Yetkililer ve Minibüs şoförleri bu hattın zaman içinde daha rantbıl çalışacağına ve sefer sayılarının arttırılacağını söylerken İncirlik ve Demirkent ile sahil kesiminde oturanlarının da desteklerine ihtiyaç duyduklarını belirtiyorlar.


Gazete Poyraz olarak bizde bu sahil manzaralı hattın zaman içinde çok çalışacağına inananlardan olarak Sayfiye Mahallesi sakinlerinden haftanın her günü yapılan seferlere ilgi göstererek Minibüs Esnafını desteklemelerini ve daha özgürce Aliağa veya Yenişakran Merkez seyahatlerini yapmalarını bekliyoruz.


GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 21.07.2024 16:12:59. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: YENİİŞAKRAN İNCİRLİK VE DEMİRKENT MİNİBÜS HATTI AÇILDI Son dakika izmir haberleri, izmir son dakika haber, izmir son dakika, son dakika izmir, izmir haber sayfamızda izmir haberleri okuyabilir, izmir son dakika haberleri ve güncel izmir gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.