"Uyan Buca, Tunç Soyer Buca'ya Nefes Aldırmıyor”

AK Parti Buca İlçe Başkanı Avukat Hakan Kalfaoğlu, Adatepe Mahallesi'nde bulunan ve mülkiyeti İzmir Büyükşehir Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan yaklaşık 3 bin metrekarelik yeşil alanın ihale ile satışa çıkarıldığını belirterek Bucalılar'a seslendi:

izmir cevre
"Uyan Buca, Tunç Soyer Buca'ya Nefes Aldırmıyor”

AK Partili Kalfaoğlu:

“Uyan Buca, Tunç Soyer Buca'ya Nefes Aldırmıyor”

AK Parti Buca İlçe Başkanı Avukat Hakan Kalfaoğlu, Adatepe Mahallesi'nde bulunan ve mülkiyeti İzmir Büyükşehir Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan yaklaşık 3 bin metrekarelik yeşil alanın ihale ile satışa çıkarıldığını belirterek Bucalılar'a seslendi: “Uyan Bucalı hemşerim yeşil alanlarımız AVM yapmaya meraklı CHP zihinyeti tarafından tek tek satılıyor.”

Buca'nın Adatepe Mahallesi'nde bulunan yaklaşık 3 bin metrekarelik arazinin İzmir Büyükşehir Belediyesi'nce geçtiğimiz günlerde satışa çıkarılması ilçede büyük bir tepki meydana getirdi.

“Tunç Soyer elini Buca'nın üzerinden çek”

İhale ile satışa çıkarılan alanda incelemelerde bulunan AK Parti Buca İlçe Başkanı Hakan Kalfaoğlu, dört bir yanı binalarla çevrili alanın vatandaşların rahat bir nefes alacağı yeşil alan yapılmaya uygun bir yer olduğunu söyledi.

Alandaki incelemeleri sonrasında açıklamalarda bulunan Hakan Kalfaoğlu, “Buca'nın yollarını yapmayan, Buca'ya bir metrekare yeşil alan kazandırmayan Tunç Soyer, elini Buca'nın üzerinden çek. Burası belediyenin malı. Burası eğer satılırsa belki de AVM olacak. Bütün hemşerilerime sesleniyorum. Bucalı'nın malını sattırmayalım. Tunç Soyer acaba Buca'ya kaç defa geldin? Ey Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, Tunç Soyer'in Buca'ya eziyet etmesine neden izin veriyorsun? Burası yeşil alan ve otopark olacak alan. Etrafı binalarla çevrili. 3 bin metrekarelik alan ihaleyle satılıyor. Tunç Soyer ve CHP 'li Büyükşehir Belediyesi Buca'ya Nefes Aldırmıyor. Uyan Buca” diye konuştu.

GazetePoyraz.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.04.2023 20:41:25. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: "Uyan Buca, Tunç Soyer Buca'ya Nefes Aldırmıyor” Son dakika izmir haberleri, izmir son dakika haber, izmir son dakika, son dakika izmir, izmir haber sayfamızda izmir haberleri okuyabilir, izmir son dakika haberleri ve güncel izmir gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.